• White Facebook Icon
  • White LinkedIn Icon

Nevšímal, a.s.

Kolínská 295
288 02 Nymburk

info@nevsimal.cz
Tel.: +420 325 512 090

 

IČO: 257 27 133
DIČ: CZ 257 27 133

© 2019 by Nevšímal, a.s.

Asset 13_300x-8.png

Naše struktura odráží jednotlivé fáze projektů, které realizujeme:

OBCHOD-PROJEKT-VÝROBA; SPRÁVA A EKONOMICKÉ ŘÍZENÍ.

Petr
Nevšímal
Lukáš
Žemba

CEO

Obchodně-technický ředitel

Ondřej
Kahoun

Projektový ředitel

Roman
Pažout
Pavlína Nevšímalová

Výrobní ředitel

Provozní ředitelka

Pavel
Počarovský

Finanční ředitel

Od roku 1993 pomáháme našim zákazníkům realizovat krásné projekty. Začínali jsme jako firma instalující okenní výplně. V roce 2005 jsme vstoupili na trh lehkých obvodových plášťů, abychom se dnes stali procesní a projektovou firmou s vlastními technologickými produkty. Realizujeme po celé Evropě.

Chráníme vaše osobní údaje

V souvislosti s účinností Nařízení Evropského Parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (GDPR) informujeme, že jsme aplikovali technická a procesní opatření, která zabezpečí data našich zákazníků a obchodních partnerů, která potřebujeme k bezprostřednímu vykonávání naší činnosti. V této souvislosti jsme uveřejnili Politiku ochrany osobních údajů naší společnosti ke stažení přes odkaz níže.


Kontakt gdpr@nevsimal.cz.

Vnímáme osobní odpovědnost každého zaměstnance naší společnosti zajistit profesionální úroveň všech činností a aktivně přispívat k jejich zlepšování. Nejen oblast kvality našich produktů, tak i oblast vlivů na životní prostředí, péči o bezpečnost a ochranu zdraví při práci jsou pro nás zásadní.

Udržujeme a zlepšujeme vlastní integrovaný systém managementu, který jsme navrhli podle ČSN EN ISO 9001:2015, ČSN EN ISO 14001:2015, BOZP dle ČSN OHSAS 18001:2008.

Řízení
kvality

Požadavkům našich zákazníků na kvalitu podřizujeme všechny naše procesy.

Bezpečnost
práce

Ochrana bezpečnosti našich zaměstnanců a pracovníků spolupracujících firem je podstatným bodem našeho výrobního procesu, provozu a montáží.

Ochrana životního prostředí

Spolupracujeme na projektech s prestižními „zelenými“ certifikacemi budov BREEAM, LEED, WELL.

Sekce pro Management Kvality ve Velké Británii: